BOD NA DOMAĆEM TERENU

FOTO Farmaceuti na Apašu remizirali s Istrom, Erceg nam kasno zabio

Slaven Belupo večeras je na Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostio nogometaše Istre 1961 i rezultatom 2:2 upisao remi. Pogotke za Farmaceute postigli su Benedik Mioč u 12. i Ante Crnac u 23. minuti, dok su u redovima gostiju precizni bili Matej Vuk u 38. i Ante Erceg u 84. minuti. Koprivnička momčad tako nakon pet kola SuperSport HNL-a ima pet bodova.

Pulski prvoligaš već je doživio dosta promjena od početka sezone. Bivšeg trenera Mislava Karoglana, koji je na klupi izdržao tek tri utakmice i tijekom tog razdoblja upisao jedan bod, zamijenio je španjolski stručnjak David Catala, a gostovanje u Koprivnici bio mu je i trenerski debi sa Zeleno-žutima.

Podsjetimo, slavenaši su prije ogleda protiv Puljana gostovali kod Hajduka te izgubili s 3:0 nakon što su pogotke u drugom dijelu postigli dvostruki strijelac Marko Livaja i Leon Dajaku. Istra je, s druge strane, kod kuće pod vodstvom privremenog trenera Sergeja Banovića remizirala protiv Osijeka (4:4) na krilima sjajnog Ante Ercega.

Ekipa Ricarda Moniza na ljestvici je sada šesta s pet bodova.

Slaven u idućem kolu gostuje kod momčadi Gorice. Susret u Velikoj Gorici igra se u petak od 20 sati.

Kako je bilo na Apašu, pogledajte u našoj fotogaleriji.