FOTO: Građani u akciji posadili 16 novih stabala

U zajedničkoj akciji ozelenjivanja, koja je održana u petak u Ulici Frana Gundruma i ispred gradskog stadiona u Križevcima, zasađeno je ukupno 16 stabala i 60 grmova ukrasne živice.

Sadnje stabala u suradnji sa sugrađanima u Križevcima se provode od 2018. godine, a cilj je zasaditi stabla na javnim površinama kako bi se doprinijelo ozelenjivanju gradskih površina i tako smanjila emisija ugljičnog dioksida.

Akciju su organizirali Grad Križevci i Komunalno poduzeće d.o.o., a sugrađanima su pomagali zaposlenici Komunalnog poduzeća uz stručnu pomoć inženjerki Marije Vragović i Sunčane Novosel Ištok.

FOTO: Krizevci.hr

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NAJNOVIJI PODACI HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO:

Svaka druga smrt u našoj županiji ima isti uzrok

Znanstvenici nakon velikog istraživanja:

“Ljudi koji idu spavati u ovo vrijeme imaju manji rizik od razvoja kardiovaskularnih bolesti”

MISLI NA ZDRAVLJE

Prestao je jesti ove namirnice i snizio loš kolesterol kao od šale