obranili su naslov

FOTO Herešinčanima veteranska liga, u ‘drami’ zadnjeg kola Miklinovcu zabili šest komada

U dramatičnoj završnici Prve ŽNL za veterane, nogometaši Omladinca iz Herešina uspjeli su obraniti naslov prvaka. U Miklinovcu su im danas, protiv istoimenog domaćina, koji je uvjerljivo zadnji na ljestvici, igrala samo tri boda i do njih su Herešinčani došli bez većih problema. Pobijedili su 6:0 uz dva gola Bračka i Kovačeka te po jedan Marića i Markušića.

Dečki iz Starigrada, kojima je bio dovoljan remi Miklinovca i Omladinca da postanu prvaci, nadali su se da domaćini mogu pomrsiti račune gostima, no to je bilo prilično nerealno kada se zna da su Miklinovčani kroz cijelu sezonu slavili tek jednom, odnosno osvojili samo pet bodova.

Herešinčani su toga bili svjesni i znali su da je sve u njihovim nogama pa su od prve minute jurnuli na pobjedu do koje su na kraju sigurno i došli, a sve dvojbe, ako ih je uopće bilo, riješili su u prvih 15-ak minuta. Slavlje nakon utakmice bilo je veliko i ne sumnjamo da će potrajati.

Što se tiče ostalih, Starigrad je ostao kratki za jedan bod, treći je Osvit, slijede Kloštrani, Virovci, Jadran-Galeb, križevački Radnik, Tomislav iz Drnja i Graničar iz Đurđevca, dok su na začelju Miklinovčani, koji bi trebali seliti u niži rang, a Rečani, kao osvajači Druge ŽNL, doći iz suprotnog smjera. Hoće li se to i dogoditi tek ćemo vidjeti.