SVJETSKO SOCCA PRVENSTVO 2004.

FOTO Hrvatska pobijedila Italiju i ušla u četvrtfinale!

Hrvatska socca malonogometna reprezentacija plasirala se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva koje se trenutno održava u Muscatu, glavnom gradu Omana.

U utakmici osmine finala Hrvatska je slavila minimalnim rezultatom 1:0 nad reprezentacijom Italije, a jedini
strijelac na utakmici bio je Karlo Darojković u 35. minuti utakmice. Za Hrvatsku su igrali Paško Čuljak, igrač NK Bratstvo iz Kunovca i Ivan Hajdić, bivši napadač Bratstva.

Hrvatske reprezentativce u četvrtfinalu čeka vrlo neugodan Meksiko, a utakmica je na rasporedu danas u 16:40 sati po hrvatskom vremenu. Prijenos će biti na MaxSportu 1 i Sport Klubu HD.

FOTO: Socca Croatia

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Tehničar po drugi put zaredom osvojio Elitnu ŽNL, trener Vedriš:

“Riječi su suvišne. Početkom proljeća bili smo na -3, dva mjeseca kasnije osvojili ligu s 10 bodova prednosti”

Tri boda upisana prije nego li je utakmica odigrana

Potpredsjednik Prigorja se ženi, Drava polako slavi!?

“farmaceuti” izgubili od osijeka

Slaven Belupo zaključio sezonu porazom