Prvosvibanjsko druženje

FOTO Idila u park šumi Borik! Sunce, grah, tamburice, quadovi…

Grad Đurđevac i Turistička zajednica Grada Đurđevca povodom Međunarodnog praznika rada u Park šumi Borik oko Hostela organizirali su kuhanje i podjelu graha za sve sugrađane.

Obilježavanje praznika rada posjetio je veliki broj građana kojima je podjeljeno preko 600 porcija graha koje je s ljubavlju pripremio kuhar Mirko Vujić uz pomoć učenika Strukovne škole Đurđevac i djelatnika Staroga grada.

Uz sunčano vrijeme, okupljene je ove godine zabavljao Tamburaški sastav Avantura, a svi željni adrenalina i mali i veliki ovom prilikom mogli su se okušati u vožnji qadovima, dok je većina posjetitelja iskoristila ovo lijepo vrijeme i prošetala se trim stazom, amfiteatrom i Hrvatskom Saharom.

FOTO: Grad Đurđevac

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Spin kup Vinica osvojio tihomir cenko

U dvadesetak minuta ulovio što drugi nisu uspjeli u četiri sata

KOD KIPA SVETOG NIKOLE

Dravski pajdaši tradicionalno proslavili Nikolinje

JEDAN OD DRAŽIH ULOVA

VIDEO “Kad sam vidio što sam izvukao iz vode, ostao sam oduševljen, ovu ribu dosad nitko nije ulovio”