PREMIJERNA MANIFESTACIJA

FOTO Ivanečke igre okupile brojne mještane, potezalo se uže i igrao nogomet!

Veliki broj mještana Koprivničkog Ivanca stigao je na prve po redu Ivanečke igre koje su organizirali članovi NK Sloga iz Koprivničkog Ivanca na malonogometnom igralištu u Dolu.

Snage u potezanju užeta i malom nogometu odmjerili su članovi DVD-a Koprivnički Ivanec, Krompač Boysi (navijačka skupina lokalne NK Sloge), članovi Uprave NK Sloge, DIF Koprivnički Ivanec i zaposlenici Općine Koprivnički Ivanec, za sve posjetitelji pripremljena je besplatna hrana, dok su najmlađi mogli uživati u napuhancu.

U konačnom poretku kroz igre, najviše je bodova skupila ekipa Uprava NK Sloga, a zatim slijede DIF Koprivnički Ivanec, Općina Koprivnički Ivanec, DVD Koprivnički Ivanec i Krompač Boysi.

Glavni dio Ivanečkih igara svakako je zabava koja će trajati do dugo u noć, a za glazbenu atmosferu je zadužen Renato Žugec.

Foto: Općina Koprivnički Ivanec

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Nova avantura dravskog tarzana

VIDEO Veslat će na supu do Vukovara i prijeći više od 200 kilometara

Odvjetništvo traži strožu kaznu

Mladić (24) koji je pijan u smrt odvezao prijatelja osuđen je na tri i pol godine zatvora

SIMBOLIČAN DAR GRADA KOPRIVNICE

Božićnica od 50 eura za nikad veći broj građana