mali je vruć

FOTO Jagušić neumoljivo trpa, nakon gola Dinamu dva zabio i danas za pobjedu juniora

Nakon nekoliko nesretnih utakmica i poraza, juniori Slavena vratili su se na pobjednički kolosijek. U 28. kolu Prve HNL dočekali su Kustošiju i prema Zagrebu je otpratili s porazom 3:2. Zanimljivo, gosti su prvi došli do gola, kada je Chelfi u 12. minuti matirao Šašeka, a onda je krajem prvog i početkom drugog Adriano Jagušić uzeo stvar u svoje ruke i s dva gola okrenuo vodstvo na mlin mladih slavenaša. Mrdaković je u 63. zabio treći gol za Farmaceute, a gosti su do kraja, u 88. minuti, uspjeli taj poraz samo ublažiti.

Tako je Jagušić u manje od 24 sata zabio tri gola – seniorski Dinamu i dva Kustošiji – te još jednom pokazao klasu na koju svi upozoravaju. Bila je to deseta prvenstvena pobjeda juniora, a 11. im se smiješi već za tjedan dana kod zadnje Cibalije. Do kraja prvenstva ostala su im još dva kola, a dečki se trenutno nalaze na 11. poziciji, iako im, primjerice, sedma Rijeka bježi samo pet bodova.