SRAMOTA

FOTO Je li netko stvarno toliko okrutan da ostavi štence ispod kontejnera?

Fotografije krajnje okrutnog čina objavljene su maloprije u jednoj Facebook grupi. Naime, netko je, kako stoji u objavi, ostavio u Sirovoj Kataleni, nedaleko Đurđevca, dva preslatka štenca ispod kontejnera. Pitanje koliko su dugo ondje i tko je toliko okrutan da dva malena psića ostavi prepuštene same sebi i to kraj smeća. Ovo je prilično uznemirilo članove grupe, a mi se nadamo da je netko već reagirao i kontaktirao komunalnog redara.

FOTO Facebook

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Zanimljivosti

Ovo je najslađa sorta jabuka

MIRIŠLJAVE, SLATKE I SVJEŽE BOROVNICE JASNICE CMRK

VIDEO Ubrane su prije svitanja, cijena ista kao lani i kad ih Jasnica donese na plac, planu u trenu

JESTE LI ZNALI?

Pitali kuhara kako najbrže odmrznuti meso: “Svi rade jednu vrlo opasnu grešku, a ovaj način najbolje čuva kvalitetu”