SRAMOTA

FOTO Je li netko stvarno toliko okrutan da ostavi štence ispod kontejnera?

Fotografije krajnje okrutnog čina objavljene su maloprije u jednoj Facebook grupi. Naime, netko je, kako stoji u objavi, ostavio u Sirovoj Kataleni, nedaleko Đurđevca, dva preslatka štenca ispod kontejnera. Pitanje koliko su dugo ondje i tko je toliko okrutan da dva malena psića ostavi prepuštene same sebi i to kraj smeća. Ovo je prilično uznemirilo članove grupe, a mi se nadamo da je netko već reagirao i kontaktirao komunalnog redara.

FOTO Facebook

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

DRUŽENJE UZ GLAZBU, PLES, KOLAČE

Komatničanci pripremili još jednu “Mešu na Dravi”

Jeste li Znali?

Pitali vrhunskog kuhara kako spriječiti da se meso lijepi za tavu: “Prije pečenja, samo stavite malo ovog začina”

Organizirala LOVAČKA STRELJAČKA UDRUGA PREKODRAVLJE

Lovci se okušali u gađanju glinenih golubova, zabavlja ih Franjo Barić