mrdaković opet zabio

FOTO Juniori Slavena poveli pa izgubili, u srijedu ih čeka utakmica godine

Nakon poduže pauze juniori Slaven Belupa danas su se vratili prvenstvenim obavezama. Na umjetnoj podlozi koprivničkog Apaša ugostili su Sesvete te u utakmici s pet golova izgubili 3:2. Tako nisu opravdali ulogu favorita koju su imali uoči ovog dvoboja, no treba naglasiti da trener Mario Gregurina nije mogao računati na neka glavna imena poput Adriana Jagušića i Filipa Krušelja, koji su u konkurenciji Roya Ferenčine za večerašnji dvoboj protiv Varaždina.

Unatoč tome, mladi Farmaceuti poveli su nakon autogola Sesveta već u osmoj minuti, no gosti su se samo minutu kasnije vratili u igru i izjednačili. Sredinom prvog poluvremena poveli su 2:1, a onda u 67. povisili i na 3:1. Do kraja susreta prvi strijelac kluba, ali i lige, Uroš Mrdaković, uspio je tek ublažiti taj poraz. Bio mu je to 15. gol u sezoni. Juniori su tako ostali u sredini poretka, dok pioniri i kadeti svoje utakmice igraju sutra u Osijeku.

Ipak, naglasit ćemo kako društvo Marija Gregurine tek čeka utakmica sezone, i to u srijedu kada mogu osigurati finale Hrvatskog nogometnog kupa, što bi bio fenomenalan uspjeh za ovu mladu generaciju. Prilika za to, možemo reći, vrlo je velika, jer će s druge strane travnjaka stajati Dugopolje, a jedina utakmica, da stvar bude još bolja, igra se u Koprivnici.

Dobra je vijest da će Gregurina u tom susretu moći računati na sve udarne igrače, pa i one koji su uključeni u prvu momčad, a kako nam je u nedavnom intervjuu rekao, nada se finalu i osvajanju prvog, povijesnog trofeja za koprivničkog prvoligaša. Istome se nadamo svi. Utakmica se igra u srijedu u 16 sati na terenu s umjetnom podlogom.

dolazi neugodan protivnik

Radeljić: Imali smo žestok sastanak i neki se moraju zamisliti, jer je nedopustivo tako igrati