MINI FARMACEUTI U AKCIJI

FOTO Kadeti petardom ispratili Sesvete, juniori na Maksimiru poveli pa pali u zadnjim minutama

Juniori Slaven Belupa jutros su tijesno poraženi na Maksimiru. Kod vodeće momčadi prvenstva i budućeg prvaka poraženi su 4:2, no do pet minuta prije kraja imali su 2:2. Tada su primili treći, a u četvrtoj minuti nadoknade i četvrti gol. Inače, vodili su 0:1 pa nespretno dobili crveni, što ih je koštalo bodova. Zabijali su Katalinić i Mrdaković.

S druge strane, pioniri i kadeti danas su u Koprivnici ugostili vršnjake Sesveta i upisali polovičan uspjeh. Pioniri, koje vodi Karlo Galinec, poraženi su 1:0 i tako su ostali u velikim problemima na predzadnjem mjestu. Iza njih je samo Zadar. Jedini gol na utakmici primili su u 55. minuti.

Osvetili su ih stariji kolege, koji su bili vrlo raspucani. Goste su prema Sesvetama ispratili s pet komada u mreži, a među strijelce se upisalo pet različitih igrača. Zabijali su redom Sokač, Vrančić, Aščić, Šivalec i Marić. Dečki koje trenira Vedran Purić sada su se primakli sredini ljestvice, a njihova pobjedu mogu slaviti i pioniri.

Naime, bodovi ovih dviju generacija se zbrajaju i najlošiji ispada iz lige. Pioniri bi, dakle, bili u velikim problemima da ih ne vuku kadeti. Najlošiji, kad se zbroje svi bodovi, trenutno su Zadrani. U sljedećem kolu i jedni i drugi gostuju kod Lučkog, dok će juniori ugostiti Rijeku.

LOKALNI NOGOMET

FOTO/VIDEO Herešinčani grabe prema tituli prvaka, Starigrad šokirao Park prinčeva

poraz kod lokomotive

Čop u pet minuta poništio Štrkalja i kaznio Slavenove promašaje iz prvog poluvremena

veliki talent

Bravo majstore! Zvonarek prvi put startao za Bayern i zabio nakon samo četiri minute

sport i uživancija

FOTO/VIDEO Virovci riješili susjede, Tehničar ponizio Ferdinandovac, Sabarija bolja od Jedinstva

u drugoj žnl velika bitka tri kluba

FOTO Herešinčanima veteranski ‘El Clasico’, na korak su do obrane naslova

gostovanje kod lokomotive

Napadač Štrkalj nije zabio puna dva mjeseca: Mioču se otvorilo prošlo kolo, sad je na meni red