grmljavinsko nevrijeme u našem kraju

FOTO Kod Koprivnice padala tuča veličine oraha

Grmljavinsko nevrijeme koje je bilo i najavljeno, stiglo je i u dijelove Podravine. Kako nam upravo javlja čitatelj, u mjestu Botinovec, nedaleko od Koprivnice, maloprije je padala tuča veličine oraha.

– Srećom nije dugo trajalo, možda 2-3 minute i nije bila gusta, ali je bila poprilično velika, definitivno veličine oraha – rekao je ukratko i dodao kako na svu sreću štete nema.

Javila nam se s fotografijom i čitateljica iz Rasinje gdje je tuča padala dobrih 15 minuta, kaže ona.

Tuča u Rasinji

U Koprivnici je pljusak odgodio nastup folkloraša koji su pristigli sa svih strana svijeta.

DHMZ je danas ujutro za zagrebačku regiju u koju spadaju Podravina i Prigorje izdao žuti meteoalarm zbog mogućeg grmljavinskog nevremena praćenog naletima jakog vjetra i tučom.

“Budite na oprezu zbog mogućih jačih grmljavinskih nevremena. Posebno pripazite u izloženim područjima kao što su planine, šume i livade odnosno otvoreni tereni. Mogući su prekidi u aktivnostima na otvorenom”, navode iz DHMZ-a.

FOTO čitatelj

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Tragedija kod križničkog mosta

Rijeka je nabujala i sigurnost ronioca ugrožena, potraga je obustavljena do ponedjeljka

MISLI NA ZDRAVLJE

Kako je 50-godišnjak pobijedio visoki kolesterol: “Samo sam prestao ovo jesti, a svi to imaju u hladnjaku”

susjedne županije

Pretukli Egipćanina