Treća NL Skupina Sjever

FOTO Koprivnica povela u 38. sekundi utakmice i zasluženo odnijela tri boda iz Ludbrega

U 18. kolu 3. NL Skupina Sjever nogometaši ludbreške Podravine dočekali su susjede iz Koprivnice. Uoči susreta Podravina je imala devet bodova više od Koprivnice koja se u 17. kolu jako dobro oduprla lideru prvenstva i minimalno izgubila od Poleta iz Svetog Martina na Muri. Istovremeno i Ludbrežani su protiv trećeplasirane Pitomače uzeli bod u gostima. Koprivničanci su prvi krenuli s centra te s nekoliko dodira došli do šesnaesterca, a onda je loptu neobranjivo u kut domaćeg golmana Kovačića smjestio Dorian Čevis. Igrala se 38. sekunda susreta i gosti su već vodili 0:1 te se s tim rezultatom otišlo na odmor. Kada su u drugom poluvremenu domaći navijači očekivali preokret nogometaši Koprivnice su postigli i svoj drugi pogodak. U 54. minuti snažan i precizan udarac unutar kaznenog prostora uputio je Damir Jambrušić za konačnih 0:2. Može se reći da su Ludbrežani odigrali najlošiju utakmicu u nastavku sezone te su bili izrazito darežljiv ‘uskrsni domaćin’. Ekipa Koprivnice odigrala je borbeno i angažirano te je njihova pobjeda potpuno zaslužena. Podravina je i sljedeće subote domaćin i to Dinamu iz Domašinca dok ekipa Koprivnice ponovno gostuje kod Rudara u Murskom Središću.