2. hrl sjever

FOTO Koprivnica u podravskom derbiju nadigrala Ludbreg i ostavila ga na velikih minus 14

Nakon nešto manje od dva mjeseca pauze, u pogon su se vratili i rukometaši okupljeni oko 2. HRL Sjever, u kojoj Podravina ima dva predstavnika – Koprivnicu i Ludbreg. Kockice su se posložile tako da se upravo te dvije momčadi susretnu na otvaranju drugog dijela sezone, a ulogu favorita u Bepovoj dvorani branili su Koprivničanci predvođeni trenerom Turkom. Ne samo da su je branili, već su je uvjerljivo i obranili, na kraju pobijedivši s visokih 35:21.

Nekog većeg uzbuđenja na utakmici nije bilo, jer je Koprivnica otvorila s 3:0, no gosti su se, ipak, trgnuli i s dva uzastopna gola vratili u egal. Međutim, njihova nadanja nisu dugo trajala, Koprivnica je uskoro dodala gas i nakon 10 minuta igre svako malo povećavala razliku. Najveća prednost u prvom poluvremenu iznosila je šest razlike, a na odmoru je na semaforu pisalo 15:10. U nastavku su domaćini bili još razigraniji, nakon 15-ak minuta igre imali su plus 10, a između 50. i 54. minute napravili su seriju 6:0 i otišli na rekordnih plus 17 (33:16). Ipak, do kraja se ta razlika malo otopila, tako da su se Ludbrežani kući vratili s nešto prihvatljivijih minus 14.

U njihovim redovima Goran Sinkovizh bio je najefikasniji s pet pogodaka, Karlo Trojak zabio je jedan manje, dok je kod Koprivnice bila raspoložena gotova cijela momčad. Gabriel Kovačić zabio je pet, a po četiri čak četvorica igrača – Vlašić, Mažar, Hemetek i Škrobar. Koprivnica je trenutno sedma na ljestvici s omjerom 8-6, dok su Ludbrežani četiri mjesta iza njih s dvije pobjede, dva remija i 10 poraza. U sljedećem kolu Turkova momčad gostuje u Varaždinu, dok je Ludbreg domaćin drugoj momčadi Zagreba.

LOKALNI NOGOMET

FOTO Žuta podmornica prekinula veliku seriju Picoka, Cvetkovčani doživjeli debakl u derbiju

vrlo zanimljivo kolo iza nas

FOTO Totalna ludnica u drugoj veteranskoj ligi, u prvoj Herešinčani i dalje ‘kolo vode’

ovo je bilo bolno za gledati

Slaven se u Puli ‘nije pojavio’! Dečki igrali kao da im se ne da pa u pola sata dobili tri komada

četvrtinale hrvatskog kupa

Podravka grabi prema duploj kruni, pregazila Bjelovar i osigurala završnicu kupa u Poreču

JADRANSKO – PODUNAVSKI KUP U SPORTSKOM RIBOLOVU

FOTO Peski iz Đurđevca osvojili brončane medalje

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju