TRAP

FOTO Koprivnički strijelci osvojili naslov državnih prvaka, Mehkek uzeo srebro u konkurenciji bivšeg olimpijca

U Osijeku je završilo Prvenstvo Hrvatske u disciplini trap, a članovi ŠSK Podravina ostvarili su odlične rezultate i još jednom potvrdili da su među najboljim streljačkim klubovima u Republici Hrvatskoj.

U pojedinačnoj konkurenciji, Damir Mehkek pogodio je 120 meta i zauzeo drugo mjesto u konačnom poretku, odmah iza hrvatskog olimpijca i bivšeg europskog prvaka Antona Glasnovića iz SK Shooter.

Tihomir Marijančić se u pojedinačnoj konkurenciji seniora plasirao na sedmo mjesto sa 110 pogođenih meta, dok je Zoran Grubačević sa 100 pogođenih meta završio na 15. mjestu.

U ekipnom plasmanu, seniorska ekipa ŠSK Podravina u sastavu Damir Mehkek, Tihomir Marjančić i Zoran Grubačević s pogođenih 330 meta osvojila je naslov državnog prvaka. Koprivnički trapisti zlato su uzeli ispred SK Turopolje i SK Gradec.