Close this search box.
FINALE ŽUPANIJSKOG KUPA

FOTO Križevčani u drugom dijelu slomili Ferdinandovčane i osvojili očekivanu “kantu”

Nogometaši Radnik Križevaca drugu godinu zaredom osvojili su županijsku Kup, a u finalu su opravdali ulogu favorita protiv Ferdinandovca i slavili s 2:0. Prvo poluvrijeme nije ponudilo previše uzbuđenja. Ferdinandovčani su se očekivano odlučili braniti i čekati svoje prilike iz brzih protuudara, dok Križevčani nisu imali brz protok lopte pa su, unatoč terenskoj premoć, teško dolazili u izgledne prilike. Tek u završnici prvog dijela Križevčani su dvaput opasno zaprijetili, a u oba navrata Dunić nije uspio s 15 metara pogoditi okvir gola. Ferdinandovčani su u posljednjim sekundama dočekali svoju priliku. Josip Fuček pobjegao je svom čuvaru, ali ga je uspio dostići Kovač i blokirati njegov udarac iskosa s osam metara.

Razočaran igrom svoje momčadi u prvih 45 minuta Mario Vodanović je odmah na početku nastavka napravio trostruku izmjenu, a to mu se isplatilo u 51. minuti. Brazilac Allyson je iskosa s 15 metara opalio i majstorski pogodio malu mrežu za toliko željeno vodstvo Križevčana. U 59. minuti Vodanovićevi momci odveli su finale u mirne vode. Dunić je idealno uposlio Mihaela Mladena koji je bio neumoljiv za konačnih 2:0 i obranu titule pobjednika Kupa.

FOTO Đuro Grčić

PROGLAŠENA PRIRODNA NEPOGODA

FOTO/VIDEO Suša nanijela štete poljoprivrednicima: “Prinosi suncokreta i kukuruza bit će manji i za 70 posto”

prvo kolo lige prvakinja

FOTO Kakva drama! Podravka poražena u zadnjim sekundama uz čak 8 promašenih sedmeraca