KRENULA SU PRVENSTVA

FOTO Križevci i Koprivnica u novu sezonu ušli porazima, Prugovčani šokirali Žutu Podmornicu

Na sveopće veselje nogometne publike, danas su odigrane utakmice prvog kola SuperSport Druge NL, Treće HNL Sjever, Prva i Druge ŽNL.

Nogometaši NK Radnik Križevci danas su u Bjelovaru imali premijeru u SuperSport Drugoj NL, a nakon što su na poluvremenu vodili 2:1, domaća momčad u konačnici je slavila s 3:2.

Svoju prvenstvenu sezonu otvorili su i nogometaši NK Koprivnice koji su u sklopu prvog kola Treće HNL Sjever gostovali kod NK Rudar iz Murskog Središća i izgubili s minimalnih 1:0. U ostalim današnjim susretima, NK Pitomača je u sjajnoj utakmici slavio na gostovanju kod NK Graničar iz Kotoribe s 3:2, a NK Podravina iz Ludbrega je na domaćem terenu pobijedio NK Dinamo iz Domašinca (2:0).

Što se tiče prvog kola Prve ŽNL, NK Graničar iz Đurđevca s 5:0 je pobijedio NK Starigrad, NK Prugovac je u debitantskog nastupu slavio na gostovanju kod favoriziranog NK Miklinovca s 2:0, a NK Kalinovac i NK Močile odigrali su 2:2.

Kod drugoligaša kolo su danas u susjednom derbiju otvorili NK Sokol iz Sokolovca i NK Reka, a slavili su Rečani s 3:1.

Preostali susreti igraju se sutra, a sve današnje rezultate možete pogledati u nastavku…