DRUGA HRL SJEVER

FOTO Linice prejake za Pitomačanke

Rukometašice Podravke Lino u petom su kolu Druge hrvatske lige Sjever na gostovanju kod Pitomače opravdale ulogu favoritkinja i upisale uvjerljivu pobjedu 29:36. Linice su odlično otvorile utakmicu i agresivnom igrom u obrani i jednostavnim rješenjima u napadu u 11. minuti imale su plus pet.

U završnici prvog poluvremena uslijedio je mali pad u igri gošći, a to su Pitomačanke iskoristile i golovima Nike Dedi i Valentine Šanteković do odlaska na predah spustile zaostatak na samo dva gola. No, u nastavku Linice su uhvatile ritam s početka utakmice i u 40. minuti ponovno su otišle na plus pet. Nakon toga su kontrolirale igru i rezultat i očekivano ostvarile novu pobjedu.

FOTO Foto Begović

NA DOMAĆEM TERENU

Koprivničke kadetkinje pobijedile, pionirke izgubile protiv Savice

KOPRIVNIČKI KARATE KLUB IMA DEVET NOVIH ODLIČJA

FOTO Karatisti Akademije ‘pograbili’ medalje u Špišić Bukovici

AK KOPRIVNICA NA POJEDINAČNOM PRVENSTVU HALS-A U KROSU

Veteran Josip Jagarinec osvojio zlato na četiri kilometra, nastupili mnogi naši talenti