2. HRL SJEVER

FOTO Linice u zadnjoj domaćoj utakmici pobijedile Zrinski i skočile na drugo mjesto

Rukometašice Podravke Lino sinoć su odigrale posljednju domaću utakmicu u sezoni u sklopu 2. HRL Sjever. U Bepovoj dvorani ugostile su i pobijedile drugu ekipu Zrinskog 36:30.

Zanimljivo, gošće iz Čakovca bile su u vodstvu gotovo cijelo prvo poluvrijeme, no na odmor su otišle s golom minusa. U drugom dijelu Pranjićeva ekipa dodala je gas, otišla ne nedostižnu prednost i privremeno skočila na drugo mjesto na ljestvici.

Najbolja je sa sedam golova bila Gabriela Domović, dok je jedan manje zabila Ena Cvelber. Zadnju utakmicu u prvenstvu Linice igraju u nedjelju u Bjelovaru. Dan ranije Đurđevac će u derbiju ugostiti Brod, dok Pitomača putuje prema Garešnici.

POWERLIFTING KLUB ULTIMATE

Đurđevčani se u Zagrebu na dizanju utega okitili s pet medalja

dolazi veliko pojačanje

Potvrdile se naše najave, Podravka najvećem konkurentu ‘otela’ najbolju igračicu

dva velika derbija u polufinalu kupa

Praznik nogometa na Praznik rada, svi putevi sutra vode u Cvetkovec i Ferdinandovac

BROJKE IZ FINANCIJSKOG IZVJEŠTAJA OTKRIVAJU SUROVU REALNOST KOPRIVNIČKOG PRVOLIGAŠA

Moramo biti sretni što imamo prvoligaša, svi igrači zarađuju koliko jedan u Dinamu

županijski nogomet

FOTO Herešinčani deklasirali Reku, Borac pao u Ferdinandovcu, Zagorec slavio u Pustakovcu

MINI FARMACEUTI U AKCIJI

FOTO Kadeti petardom ispratili Sesvete, juniori na Maksimiru poveli pa pali u zadnjim minutama