FOTO Ljubitelji dobre kapljice došli na svoje

Udruga vinogradara, voćara i pčelara Virje u povodu Martinja i Dana Općine organizirala je tradicionalnu šetnju vinskom stazom. Ljubitelji dobre kapljice pješačili su po virovskom vinogorju, a degustacije su priređene u klijetima obitelji Ivančan, Cepetić, Ljubić i Pikivača, dok je ceremonije krštenja mošta u vino predvodio vinski biskup Eduard Hegedić.

-Još jednom smo na najbolji način promovirali naše vinogorje i prema svim regulama proslavili Martinje – kaže Marijan Cepetić, predsjednik Udruge vinogradara, voćara i pčelara Virje.

Foto: Đuro Grčić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

POČELA PICOKIJADA

Miroslav Škoro hitovima i šalama zabavio Picoke i njihove goste

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!

ZAVRŠNA SVEČANOST

Mališani se oprostili od vrtića