natjecanje na šoderici

FOTO Mijok, Hegedušić i Dobrić najbolji na Predator kupu, ulovili 13 kg ribe

U organizaciji ŠRK Carp Podravina, proteklog vikenda na ‘podravskom moru’ održan je prvi Predator kup, natjecanje u lovu ribe na sve vrste mamaca. Riječ je, inače, o novom kupu koji je zamijenio tradicionalnu Somijadu, a koja je ukinuta zbog nepovoljnih uvjeta pa su organizatori odlučili pokrenuti novu vrstu natjecanja.

Prvi Predator kup okupio je sedam ekipa, među njima i jednu iz Velike Gorice. U tom društvu najboljima su se pokazali Igor Mijok, Tomica Hegedušić i Marko Dobrić koji su ulovili 13 kila ribe, među njima i najveću na natjecanju. Bio je to som od 4,8 kilograma, dug 80 centimetara. Tijekom turnira ulovljeno je ukupno 25 kilograma ribe, od toga osam štuki i tri soma.

FOTO/VIDEO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sve su priznali

Osuđen dvojac koji je provaljivao u crkve. Iz jedne ukrali i kutiju za milodare

Organizirala LOVAČKA STRELJAČKA UDRUGA PREKODRAVLJE

Lovci se okušali u gađanju glinenih golubova, zabavlja ih Franjo Barić

Nagrada križevaca 2026.

FOTO/VIDEO Tisuće zaljubljenika u brzinu okupirale Križevce, spektakl u tijeku