polusezonu zaključili su uvjerljivom pobjedom

FOTO Mladi Farmacueti i s igračem manje lako nadigrali Picoke

Juniori Slaven Belupa polusezonu Prve hrvatske lige zaključili su uvjerljivom pobjedom 1:5 u županijskom derbiju u Đurđevcu protiv Graničara. Picoki su se dobro držali u uvodu, a od 15. minute Farmaceuti su počeli pokazivati da je kvaliteta na njihovoj strani. Okvir gola bio je saveznik Graničara u 17. minuti u kojoj je pokušaj Frane Vlašića odsjeo na gredi. No, u 31. minuti nije bilo spasa za Đurđevčane i Andro Sokač je bio neumoljiv za početnu prednost Farmaceuta. Na isteku prvog poluvremena Farmaceuti su ostali s igračem manje jer je Patrik Marić ušao u raspravu sa sucem Marinom Ćosićem, a kako se nije mirio s njegovim pojašnjenjima zaradio je dva žuta kartona i morao je na prijevremeno tuširanje.

Bez obzira na igrača manje, Slaven Belupo je bio bolja momčad i novu priliku gostiju u 50. minuti Marko Aščić je pretvorio u 0:2. I u 73. minuti Farmaceuti su izigrali domaću obranu, a Marko Aščić se još jednom upisao u listu strijelaca za 0:3. Počasni pogodak Picoki su postigli u 80. minuti, a mrežu Tea Kolara zatresao je Bruno Čičak. U samoj završnici Marko Aščić stigao je do hat-tricka, dok je za konačnih 1:5 strijelac bio Lovre Travica.

S pobjedom iz Đurđevca Slaven Belupo će s 28 bodova iz 16 utakmica prezimiti na visokom četvrtom mjestu, dok je Graničar polusezonu završio na pretposljednjem 15. mjestu s četiri boda.

FOTO Dinko Borozan

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Korisne informacije

Evo tko sve ima pravo na doplatak za djecu

PRORAČUN GRADA LUDBREGA ZA IDUĆU GODINU TEŽAK JE 19,3 MILIJUNA EURA

Ludbreg će dobiti novu knjižnicu, bike park i interpretacijsku kuću

Traje očevid

UPRAVO Teška nesreća, ima ozlijeđenih, jedan auto udario u kuću