Nogometni turnir povodm Velike Gospe

FOTO Močilsku arenu preplavili ljubitelji nogometa na blagdanski petak

Tradicionalno, povodom proštenja i blagdana Velike Gospe, na Močilskoj se areni održava malonogometni turnir koji je i ove godine okupio brojne zaljubljenike u sport. Nogometno poslijepodne otvorila je utakmica U-17 momčadi Škole nogometa Grada Koprivnice protiv vršnjaka iz mađarskog Kaposvára. Trenutno se na terenu nalaze seniori domaćina koji odmjeravaju snage s Graničarom iz Đurđevca, dok će kasnije turnir zatvoriti susret veterana Močila i NK Sabarija.

Tijekom cijelog tunira održava se i natjecanje u preciznosti, otvoreno za sve posjetitelje, koje je privuklo velik broj sudionika. Za najmlađe je postavljen napuhanac, a nakon sportskog dijela slijedi zabava uz glazbu do kasnih sati.

FOTO Leona Barešić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske

Košarka 3x3

Radnik osvojio zlato i srebro na Crosscity Buckets turniru