one man show srpskog napadača

FOTO Mrdaković prvi topnik lige, Ždralovima zabio četiri komada, pioniri u problemima

Novu, odličnu utakmicu odigrali su juniori Slaven Belupa u 20. kolu Prve HNL. Na terenu s umjetnom podlogom rasturili su Mladost iz Ždralova s 4:1, a prvo ime susreta bio je Uroš Mrdaković, koji je za mini Farmaceute zabio sva četiri pogotka i tako postao prvi topnik prvenstva. Zasad je na 13 golova. Njegov show počeo je nakon pola sata igre, no gosti iz Ždralova minutu nakon toga vratili su se u igru. Na poluvremenu je, dakle, bilo 1:1, a onda je mladi srpski golgeter u razmaku od 53. do 63. zabio nova tri gola. Zanimljivo, sva tri glavom. Uživo ga je gledao i Ferenčina, koji ionako muku muči s napadačima, pa tko zna, možda je dobio kakvu ideju.

Za razliku od juniora, teška nedjelja je iza pionira i kadeta, koji su upisali domaće poraze od Istre. Onaj kadeta toliko i ne boli, jer su oni u sredini poretka, no pioniri su u problemima. Poraz od 0:2 bacio ih je na predzadnje mjesto na ljestvici, s time da imaju pet bodova više od zadnjeg Zadra. Kadeti su dobro krenuli, u 27. minuti i poveli preko Patrika Marića, a onda je u nastavku uslijedio preokret. Purićeva momčad na ljestvici je osma od 14 ekipa, no ima lijepu bodovnu zalihu pred Sesvetama, Zadrom, čak i Rijekom, koja je neočekivano nisko.

Tradicionalni prijem za vatrogasce

Gradonačelnik ugostio predstavnike vatrogasne zajednice

RUPETINA U HEBRANGOVOJ OPASNA JE ZA VOZAČE

FOTO Luka: “Išao sam na posao i nasjeo. Nastradala je guma, ali i felga”

U Rasinji održana taktičko-pokazna vatrogasna vježba

Dobrovoljni vatrogasci ponovno pokazali visoku spremnost i vještine

ČUDOVIŠNI ISPAD U PODRAVINI

Prilikom uhićenja ozlijedio trojicu policajaca, izgrizao madrace u zatvorskoj ćeliji

POLA STOLJEĆA LJUBAVI BRAČNOG PARA HRPALO

VIDEO Marija i Mato: “Svađamo se svaki dan, ali se volimo i nadopunjavamo”

godinama su bile u klubu

Blizanke i Lea Franušić odlaze iz Podravke, Obrvan ih ne vidi u pohodu na Ligu prvakinja