NESREĆA NA PODRAVSKOJ MAGISTRALI

FOTO Nastradale dvije vozačice

Dvije su vozačice ozlijeđene u prometnoj nesreći koja se ovog petka dogodila na Podravskoj magistrali između Virja i Novigrada Podravskog. Tamo je u jutarnjim satima došlo do sudara VW-a i Peugeota. Očevidom je utvrđeno kako se 42-godišnjakinja nepropisno kretala te će protiv nje biti pokrenut prekršajni postupak. Dobra je vijest da niti ona kao ni 29-godišnjakinja nisu teže nastradale.

FOTO Darko Imbriša

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Jeste li znali?

Evo zašto od svih ljudi u društvu komarci bodu samo tebe

Osuđen 52-godišnjak koji je s 1,28 promila naletio na par biciklista

Iryna je od zadobivenih ozljeda preminula, a njezin suprug teško stradao. Vozač Forda dobio četiri godine zatvora

Preminuo je mladen maljak

Uvijek spreman pomoći, nasmijan i požrtvovan, svojim je djelima pokazivao što znači biti pravi vatrogasac i prijatelj