MEMORIJALNI TURNIR ZA POGINULE BRANITELJE U ŽDALI

FOTO Mlade nade iz Kloštra Podravskog osvojile prvo mjesto

Nogometni klub Prekodravac iz Ždale organizirao je tradicionalni memorijalni turnir za poginule branitelje na kojem je nastupilo sedam ekipa pionira do 11 godina – molvarska, kloštranska i sigečka Mladost, Podravac iz Virja, Škola nogometa grada Koprivnice te mađarski Csurgo i Berzence. Prvo mjesto osvojila je kloštranska Mladost koja je u finalu nakon boljeg izvođenja penala s 3:1 (0:0) slavila protiv molvarske Mladosti. U susretu za treće mjesto Škola nogometa grada Koprivnice je s 2:1 pobijedila Podravac, dok je u ogledu za peto mjesto sigečka Mladost nakon izvođenja penala bila bolja od Csurga. Uoči turnira služena je sveta misa za poginule branitelje iz Ždale, a revijalnu utakmicu odigrali su Uprava Prekodravca i Udruga žena Hrvatsko srce iz Ždale.

FOTO Dinko Borozan

Kup Peski u lovu ribe udicom na plovak

Molvarcima prvo mjesto, Danijel Kopričanec pojedinačno najbolji

AKTIVAN VIKEND TRKAČA IZ ĐURĐEVCA

FOTO Mirko Antoljak istrčao ultramaraton Zagreb – Vukovar, Senzel i Antolaš do postolja u Kalinovcu