SV. IVAN ŽABNO

FOTO Odigrana prva službena utakmica na novom igralištu s umjetnom travom

NK Tomislav-Radnik iz Sv. Ivana Žabna nedavno je dobio novo igralište s umjetnom travom, a svojevrsno otvorenje bila je prva službena utakmica koja se na njemu za vikend igrala. Naime, ekipa je u sklopu 14. kola Elitne ŽNL dočekala legradski Graničar, no prije nego što je sudac dao znak za početak, upriličena je mala ceremonija.

Naime, župnik Vjekoslav Novosel blagoslovio je teren, čime je, navode iz Tomislav-Radnik, svečano obilježen početak korištenja ovog modernog sportskog objekta.

Prvi pogodak na novom igralištu dao je Legradov Mađar Takacs, da bi za konačnih 1:1 pogodio domaći Šantić.

FOTO NK Tomislav-Radnik

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sjajan nastup đurđevačke tenisačice

Mia Robotić osvojila dva naslova u Samoboru

Prometno u Karlovcu

Karlovec predstavio novog trenera i četiri pojačanja

Nigerijac Adetunji Rasaq Adeshina blizu dolaska u Slaven Belupo

Briljirao u Srbiji, za LASK odigrao samo 25 minuta te osvojio Bundesligu i Kup, a sada stiže u SHNL?