SV. IVAN ŽABNO

FOTO Odigrana prva službena utakmica na novom igralištu s umjetnom travom

NK Tomislav-Radnik iz Sv. Ivana Žabna nedavno je dobio novo igralište s umjetnom travom, a svojevrsno otvorenje bila je prva službena utakmica koja se na njemu za vikend igrala. Naime, ekipa je u sklopu 14. kola Elitne ŽNL dočekala legradski Graničar, no prije nego što je sudac dao znak za početak, upriličena je mala ceremonija.

Naime, župnik Vjekoslav Novosel blagoslovio je teren, čime je, navode iz Tomislav-Radnik, svečano obilježen početak korištenja ovog modernog sportskog objekta.

Prvi pogodak na novom igralištu dao je Legradov Mađar Takacs, da bi za konačnih 1:1 pogodio domaći Šantić.

FOTO NK Tomislav-Radnik

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

održana 6. Zlatna bućka Podravine

Ivano Grubić sa somom od osam kilograma najbolji. Pogledajte fotke i videoreportažu

natjecali se u tri kategorije

Na 5. kupu ŠN Općine Koprivnički Ivanec nastupilo 19 ekipa

HRVAČKI KLUB PODRAVKA IMAO JE TRI NATJECATELJA

Noa Šemovčan i Nikola Golubović Matan do medalja na Prvenstvu Hrvatske