“Neki su dan bačeni špek i kobasice, a danas riblje glave”

FOTO Odvratan prizor u polju preko puta osnovne škole u Koprivnici

Šokantan i vrlo odvratan prizor zatekao je danas poslijepodne jedan Koprivničanac u polju preko puta Osnovne škole “Podolice”. Vjerovali ili ne, netko je u snijeg bacio riblje glave i iznutrice. Kako nam je rekao, ovo nije prvi put jer je neki dan, kad još nije bilo snijega, njegova susjeda ondje zatekla kobasice i nekoliko krpa špeka!

Tko i zašto ovo radi trenutno nitko ne zna, no ostaci hrane mogli bi privući divlje životinje poput lisice ili divlje svinje, a to može biti vrlo opasno. Posebice iz razloga što je je u blizini osnovna škola te djeca često u blizini ovog mjeste prolaze. Isto tako, vrlo vjerojatno se radi o mesu koje više nije za ljudsku upotrebu, što je vjerojatno razlog ovakvog “gospodarenja” pa bi isto moglo biti i izvor zaraze.

FOTO čitatelj

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

ŠKOLSKI I ŽIVOTNI JUBILEJ

VIDEO Jedna od najbrojnijih generacija uvijek je spremna za feštu! Proslavili pola stoljeća od male mature i 65. rođendane

Nedodirljive na vrhu

FOTO/VIDEO Nezaustavljive Podravkašice po 29. put prvakinje Hrvatske

Provjerili smo kako su prošle godine poslovala gradska poduzeća u Podravini i Prigorju

Rekordna dobit Komunalca, četiri tvrtke godinu završile s gubitkom