GRAĐANI UPOZORAVAJU

FOTO Opasnost u centru grada: Sa zgrade opada žbuka

Građani Đurđevca upozorili su nas da sa zgrade u samom središtu grada opada žbuka. Riječ je o staroj zgradi na adresi Ulica Đure Basaričeka 2 gdje je nekoć bila samoposluga, no već pet ili šest godina ondje se ne obavlja nikakva djelatnost i lokal zjapi prazan.

– Ne znam u čijem je vlasništvu zgrada sada, no nije ugodno prolaziti pokraj nje kad vidimo što se događa. Odvojili su se veliki komadi žbuke i opali su na zemlju i prava je sreća da u tom trenutku nitko nije prolazio – upozorila nas je Đurđevčanka i dodala da je opasnost tim veća jer je riječ o iznimno prometnoj ulici po kojoj često hodaju i djeca.

FOTO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila

DONESEN PROGRAM KONTROLE LUTALICA, NO NAČELNICI UPOZORAVAJU:

“Više izdvajamo po psu u azilu, nego djetetu u vrtiću, jedino rješenje koje vidim je njemački sistem”