GRAĐANI UPOZORAVAJU

FOTO Opasnost u centru grada: Sa zgrade opada žbuka

Građani Đurđevca upozorili su nas da sa zgrade u samom središtu grada opada žbuka. Riječ je o staroj zgradi na adresi Ulica Đure Basaričeka 2 gdje je nekoć bila samoposluga, no već pet ili šest godina ondje se ne obavlja nikakva djelatnost i lokal zjapi prazan.

– Ne znam u čijem je vlasništvu zgrada sada, no nije ugodno prolaziti pokraj nje kad vidimo što se događa. Odvojili su se veliki komadi žbuke i opali su na zemlju i prava je sreća da u tom trenutku nitko nije prolazio – upozorila nas je Đurđevčanka i dodala da je opasnost tim veća jer je riječ o iznimno prometnoj ulici po kojoj često hodaju i djeca.

FOTO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Jeste li znali?

Evo zašto od svih ljudi u društvu komarci bodu samo tebe

Osuđen 52-godišnjak koji je s 1,28 promila naletio na par biciklista

Iryna je od zadobivenih ozljeda preminula, a njezin suprug teško stradao. Vozač Forda dobio četiri godine zatvora

Preminuo je mladen maljak

Uvijek spreman pomoći, nasmijan i požrtvovan, svojim je djelima pokazivao što znači biti pravi vatrogasac i prijatelj