TEŠKA PROMETNA NESREĆA U SREDIŠTU KALNIKA

FOTO Pijani vozač izazvao frontalni sudar. Tri su osobe ozlijeđene

Izvijestili smo u ponedjeljak o teškoj prometnoj nesreći koja se dogodila na središnjem kalničkom trgu. Došlo je do frontalnog sudara dvaju vozila, a izazvao ga je pijani vozač, priopćila je Policijska uprava koprivničko – križevačka.

– Jučer, 11. ožujka, u 16 sati, u mjestu Kalnik na Trgu Stjepana Radića 41- godišnji vozač upravljao je osobnim automobilom križevačke registarske oznake pod utjecajem alkohola od 1,20 promila. Zbog nepropisnog kretanja vozilom je prešao na suprotnu stranu kolnika i sudario se s teretnim automobilom križevačke registarske oznake, kojim je iz suprotnog smjera upravljala 59-godišnja vozačica. U prometnoj nesreći lakše su ozlijeđeni oboje vozača i 41-godišnji putnik u osobnom automobilu – stoji u policijskom priopćenju.

Vozač koji je prouzročio prometnu nesreću je uhićen, smješten u posebnu prostoriju policije do otrježnjenja i protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak.

FOTO čitatelj

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

PODZEMNE VODE ZADALE PROBLEME U IZGRADNJI CENTRA ZA STARIJE OSOBE U ĐURĐEVCU

Na gradilištu nema problema, novi Dom nije propao 15 cm

Nesreća na državnoj cesti

Sudar u Subotici Podravskoj

ZA JUTRO BESPLATNA KAVA, NAVEČER BESPLATAN KONCERT

FOTO/VIDEO Gužva u centru, slavi se 669. rođendan Koprivnice