tjedan nogometa u pitomači

FOTO Pitomačani ugostili Slaven Belupo, Suhopolje i Dinamo

U Pitomači traje Tjedan nogometa, u sklopu kojeg mališani i mladići iz NK Pitomača igraju niz utakmica protiv zanimljivih suparnika. Najmlađa, U-7 ekipa snage je odmjerila s vršnjacima iz Slaven Belupa, nakon čega je uslijedilo druženje ekipa.

Juniori (U-19) susreli su se sa Suhopoljem. Igralo se u večernjem terminu pod svjetlima reflektora i u takvoj je atmosferi palo nekoliko golova. I oni su se družili, kao i U-9 ekipe Pitomače i Dinama.

Također su, dakle, gostovala djeca iz maksimirskog kluba. Svim klubovima zahvalili su na dolasku.

FOTO Škola nogometa Pitomača

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske

Košarka 3x3

Radnik osvojio zlato i srebro na Crosscity Buckets turniru