Close this search box.
LOKALNI NOGOMET

FOTO Poberuni kreirali veliki preokret protiv Kunovčana, Molvarcima sva tri boda na Fizešu

Treće kolo Elitne županijske lige otvoreno je utakmicama u Kalinovcu i Legradu. Kalinovac je produbio krizu kunovečkog Bratstva i velikim preokretom upisao pobjedu 3:2. Kunovčani su golovima Sunagića i Kukurike nakon 35 minuta vodili 0:2. No, Pobreuni nisu potonuli i s dva gola Ivančića i jednim Petrinića došli su do sva tri boda. Molvarska Mladost je na legradskom Fizešu s 1:2 pobijedila domaći Graničar. Odmah u osmoj minuti Molvarci su poveli golom Ivana Kokše. U 42. minuti Legrađani su poravnali preko Matotana, a u samoj završnici prvog dijela Mihoković je zabio za konačnih 1:2 i prvo ovosezonsko slavlje Molvaraca.

Treće kolo Prve županijske lige otvoreno je u Starigradu gdje je Podravec iz Torčeca s lakoćom došao do nove pobjede i na kraju protiv domaćina slavio s uvjerljivih 1:4. U drugom kolu Treće županijske lige Sabarija je poražena od Jadran Galeba 2:3, dok je Drava iz Selnice Podravske na svom terenu izgubila od Udarnika 2:4.

U trećem kolu Treće hrvatske lige Sjever Pitomača je neočekivano ostale bez bodova na svom Gmanju protiv Međimurja koje je slavilo 1:2, đurđevački Graničar izgubio je u Slatini 1:0, dok je ludbreška Podravina remizirala 1:1 u Domašincu protiv Dinama. Radnik Križevci je u trećem kolu Druge hrvatske lige poražen 2:1 na gostovanju kod Marsonije.

Više o svim utakmicama čitajte u ponedjeljak u tiskanom izdanju Podravskog lista.

Druga HNL: Marsonia – Radnik Križevci 2:1.

Treća HNL Sjever: Pitomača – Međimurje 1:2, Slatina – Graničar (Đ) 1:0, Dinamo (D) – Podravina 1:1.

Elitna ŽNL: Graničar (L) – Mladost (M) 1:2, Kalinovac – Bratstvo 3:2.

Prva ŽNL: Starigrad – Podravec 1:4.

Treća ŽNL: Sabarija – Jadran Galeb 2:3, Drava (SP) – Udarnik 2:4.