Dvojac u pritvoru

FOTO Podravcima oduzeto više od 150 krivotvorenih novčanica eura i dolara

Policijski službenici Policijske uprave koprivničko-križevačke dovršili su kriminalističko istraživanje nad dvojicom osumnjičenika starosti 44 i 48 godina sa šireg đurđevačkog područja zbog sumnje u počinjenje kaznenih djela krivotvorenja novca.
 
Sumnja se da je osumnjičeni 48-godišnjak nabavio veću količinu lažnih novčanica, od kojih je više komada dao osumnjičenom 44-godišnjaku, a koji je znajući da su lažne, tri novčanice od 200 eura dao 46-godišnjaku, koji je ne znajući da se radi o krivotvorini jednu novčanicu stavio u opticaj u prosincu 2025. godine u ugostiteljskom objektu na đurđevačkom području.
 
Tijekom kriminalističkog istraživanja od osumnjičenih je oduzeto 102 komada krivotvorenih novčanica od 200 eura, devet krivotvorenih novčanica od 500 eura i 51 komad krivotvorenih novčanica od 100 dolara.
 
Zbog sumnje u počinjenje kaznenih djela „Krivotvorenje novca“ protiv osumnjičenika će biti podnesena kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu te su predani pritvorskom nadzorniku.

FOTO PU KC-KŽ

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

DANAS JE POSEBNA NOĆ U KOJOJ SE POZDRAVLJAMO S PROLJEĆEM

Zašto dečki noćas kite ograde cvijećem ili koprivama i zašto se podiže najviše stablo okićeno zastavom?

Kup Kazakhstana

VIDEO Jambor junak Altaija, golom u 119. minuti odveo momčad u četvrtfinale Kupa

OPĆINA NOVO VIRJE PROSLAVILA SVOJ DAN, NAČELNIK MIRKO REMETOVIĆ

“Mladi ostaju živjeti u Novom Virju i to nam daje vjeru u bolju budućnost”