Nova dva boda

FOTO Podravka i dalje melje! U regionalnom derbiju zamrznula Bjelovar na minus 13

Rukometašice Podravke u hrvatskom prvenstvu i dalje melju sve pred sobom. U 16 kola upisale su isto toliko pobjeda, a ova večerašnja dva boda upisana su u regionalnom okršaju protiv Bjelovara. Završilo je 34:21, s time da je Podravka već na poluvremenu vodila 20:7.

S obzirom na ljestvicu i činjenicu da je Bjelovar nakon Podravke i Lokomotive najjači u 1. HRL, očekivao se nešto jači otpor gošći, no moćni stroj Ivice Obrvana ništa nije prepustio slučaju i od samog je početka stvorio veliku prednost. Bjelovar je do osme minute bio na samo jednom golu, a Podravka je, primjerice, dotad zabila već sedam. Ta razlika do poluvremena je samo rasla, a najrazigranije su u prvih 30 minuta bile Šenvald sa sedam golova te Šimara i Zadravec s po pet. Također, odlična je između vratnica bila Bešen s 11 obrana.

U nastavku su rotacije bile nešto češće, no rezultat nije trpio, a spomenimo i debi Terezije Ćurić, koja je prije tjedan dana došla u Koprivnicu. Na kraju je Podravka slavila 34:21, a najefikasnije ostale su cure koje smo izdvojili i na poluvremenu, s time da je najviše zabila Zadravec (8).

Na ljestvici je Podravka i dalje uvjerljivo vodeća i sigurno korača prema naslovu, a u petak je čeka novi domaći ogled, dolazi Dugo Selo. Utakmica se igra u 19.30 sati.