Hrvatsko prvenstvo

FOTO Podravka juriša prema naslovu, Split ostavila na -17 za 13. uzastopnu pobjedu

Rukometašice Podravke upravo su upisale još jednu prvenstvenu pobjedu. Trinaestu u isto toliko odigranih kola. Ovaj put u Koprivnici, gdje su pobijedile Split 2010 s visokih 30:13.

Baš kao i prije nekoliko dana u Rijeci, protivnice su se koliko-toliko držale prvih 15 minuta, a onda je kvaliteta isplivala na vidjelo i prednost Podravke svako malo rasla, sve do 16:7 na poluvremenu.

U drugom dijelu Podravka je nastavila istim tempom, iako je Obrvan rotirao ekipu. Priliku za igru dobile su sve igračice, a u visokoj pobjedi od 30:13 najviše je zabila Katarina Pandža, koja se šest puta upisala među strijelce.

Već u srijedu Podravka igra novu domaću prvenstvenu utakmicu, protiv Koke u 18 sati, a onda u nedjelju gostuje u Norveškoj kod Storhamara.