VELIKI JUBILEJ

FOTO Pola stoljeća košarke u Đurđevcu! Nekad igrali s Cibonom i Zvezdom, a sad ponovno na početku

Pola stoljeća djelovanja proslavio je Košarkaški klub Mladost Đurđevac. Uz svečanu sjednicu odigrane su i revijalne utakmice, a okupljeni su na svečanosti mogli čuti i vidjeti djelić povijesti đurđevačke košarke te ostvarene rezultate u proteklih 50 godina. Istaknuto je kako su u zlatno doba kluba Đurđevčani igrali protiv Cibone i Crvene Zvezde, a klub je sada na novom početku.

-Sad nam je glavni cilj u rad kluba uključiti što veći broj djece i popularizirati košarku koja je prije 50 godina dobila temelje u našem gradu. Veseli nas da smo u protekloj sezoni ponovno oformili seniorsku ekipu i vjerujemo da će kostur momčadi uskoro činiti najperspektivnije generacije koje imamo u našoj Školi košarke – naglasio je predsjednik KK Mladost Silvio Rogoz.

FOTO: Grad Đurđevac

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Utakmica odluke igra se u Novom Virju, trener Graničara Marin Ferderber:

“Još vjerujemo u čudo, priča se o 500 ljudi na ogradi, nadamo se da će presidente osigurati dovoljno jela i pijače!”

Odličan tjedan mladih Picoka

Talenti Graničara osvojili turnir u Molvama, bili i četvrti u Čulincu

s 58 pogodaka bio najbolji strijelac državne završnice

Dominik Vorih nakon odličnih nastupa na Državnom prvenstvu dobio poziv u reprezentaciju