VELIKI JUBILEJ

FOTO Pola stoljeća košarke u Đurđevcu! Nekad igrali s Cibonom i Zvezdom, a sad ponovno na početku

Pola stoljeća djelovanja proslavio je Košarkaški klub Mladost Đurđevac. Uz svečanu sjednicu odigrane su i revijalne utakmice, a okupljeni su na svečanosti mogli čuti i vidjeti djelić povijesti đurđevačke košarke te ostvarene rezultate u proteklih 50 godina. Istaknuto je kako su u zlatno doba kluba Đurđevčani igrali protiv Cibone i Crvene Zvezde, a klub je sada na novom početku.

-Sad nam je glavni cilj u rad kluba uključiti što veći broj djece i popularizirati košarku koja je prije 50 godina dobila temelje u našem gradu. Veseli nas da smo u protekloj sezoni ponovno oformili seniorsku ekipu i vjerujemo da će kostur momčadi uskoro činiti najperspektivnije generacije koje imamo u našoj Školi košarke – naglasio je predsjednik KK Mladost Silvio Rogoz.

FOTO: Grad Đurđevac

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NOĆ KOŠARKE

VIDEO Okupili se vrhunski košarkaši, Borik po jubilarni deseti put osvojio titulu pobjednika

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske