Potrebne su ruke za punjenje vreća i postavljanje zečjih nasipa

FOTO Poziv u pomoć stanovnika Novog Virja: Voda je stigla do kuća!

Brojna mjesta naše županije koja se nalaze uz nabujalu rijeku Dravu i dalje se bore s poplavama, a prema posljednjim informacijama najteža situacija je u mjestu Novo Virje.

Javila nam se zabrinuta čitatelja iz spomenutog mjesta koja ukazuje na ozbiljnost situacije.

Pošto se naše Novo Virje točno ne spominje nigdje, OVIM PUTEM POZIVAMO SVE OSOBE KOJE SU VOLJNE POMOĆI u akciji spašavanja našeg malog sela jer je voda došla već do prvih kuća. Potrebne su ruke za punjenje vreća i postavljanje zečjih nasipa – kaže zabrinuta čitateljica.

Svi oni koji mogu pomoći mještanima Novog Virja, okupljanje ljudi koji će puniti vreće s pijeskom i postavljati zečje nasipe je ispred crkve u Medvedički i kod DVD-a Drenovica.

Foto: čitateljica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

DEEERBI #1

Veliki derbi u Strugi pripao Karlovcu, nastavlja se napeta borba za naslov! Donosimo ludu videoreportažu

Dva mladića s područja Pitomače osuđena zbog krađe automobila

Pili s čovjekom, uzeli mu staru Škodu, vozili je pa prodali u staro željezo

Sudar u reki

Teška prometna nesreća upravo kod Koprivnice, ima ozlijeđenih