FOTO Prvi dan škole u našem gradu: Učenike razveselili pokloni

Školske klupe nakon ljetnog odmora dočekale su i 650 učenika u Đurđevcu, od čega je njih 85 krenulo u prvi razred.

Za učenike prvog razreda priređen je svečani doček i prigodni program dobrodošlice u sportskoj dvorani škole, a koji su pripremili stariji učenici.

Na samom početku učenicima kao i njihovim roditeljima obratio se ravnatelj Danijel Domišljanović, zaželivši učenicima sretan povratak u školske klupe, kao i onima koji u njih sjedaju po prvi put.

– Sve učenike na njihovim klupama već čekaju pripremljene knjige i radne bilježnice. Mislim da smo i jedini grad koji s 500 kuna sufinancira nabavu udžbenika i za sve srednjoškolce s područja grada, te nabavu radnih materijala za učenike koji polaze Odjele za djecu s teškoćama – rekao je u svom obraćanju gradonačelnik Hrvoje Janči.

Osim udžbenika i radnih bilježnica sve prvašiće su na klupama dočekali pokloni Grada Đurđevca: raznobojne pernice, reflektirajuće kabanice koje će koristiti u kišnim danima, jabuke i četkice za zube.

FOTO: Grad Đurđevac

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

26. Svjetsko prvenstvo u ribolovu za osobe s invaliditetom

“Treba to doživjeti i vidjeti, ljudi bez ruke, noge, slabovidni, kako manevriraju priborom, fascinantno”

LJETNE IGRE ZA DJECU U ŽUPI SVETOG VIDA

FOTO Molitva i kateheze okupili 120 djece

KORISTAN SAVJET

VIDEO Poznati uzgajivač lubenica otkrio kako odabrati najbolju: “Kuckanje je izmišljotina, evo na što morate obratiti pažnju”