Susjedi osjetili smrad

FOTO Pušta plin u Sabolićevoj, policija na terenu

Pušta plin pored napuštene kuće u Ulici Ivana Sabolića u Koprivnici. Susjedi i prolaznici su čuli glasno šištanje i osjetili jak smrad te pozvali policiju koja je izašla na teren kao i djelatnici KC Plina i Eon-a.

Situaciju su stavili pod kontrolu, a koji je razlog puštanja plina i je li netko oštetio cijev utvrdit će se očevidom, no kako doznajemo, netko je danas malčirao zemlju oko spomenute kuće.

Više infromacija naknadno…

20:10 Problem s plinom još se rješava…

FOTO Nikola Wolf/čitatelj

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Zanimljivosti

Instruktor vožnje otkrio trik uz pomoć kojeg će i najgori vozači savršeno bočno parkirati

POGLED S BILOGORE

O poveznicama između Narodnog fronta Judeje i Hrvatske seljačke stranke

NOĆNI IZLAZAK ZAVRŠIO NA POLICIJI

Dva bahata klinca galamila ulicom: “Idemo pit i drogirat se! Nitko mi ništa ne može”. Privedeni su