U pretposljednjem kolu jesenskog dijela prvenstva 2. ŽNL Varaždin domaći Radnički dočekao je ekipu Lunjkovca. Bio je to susret dviju podjednakih ekipa koje su susjedi na prvenstvenoj ljestvici i prije susreta držale su peto i šesto mjesto u poretku. Radnički je zbog nešto lošijih rezultata u drugom dijelu polusezone mijenjao trenera pa je tako klupu, prije dva tjedna, ponovno preuzeo Dubravko Špoljarić. Dva tjedna ranije i Lunjkovec je mijenjao pa je sada njihovo trenersko ime na klupi Davor Tropšek.

U prvom poluvremenu gledali smo kvalitetniji nogomet u kojem su gosti iz Lunjkovca bili bolji, ali je Radnički poveo golom veterana Gorana Jagića u 11. minuti. Ipak, Lunjkovčani su izjednačili pogotkom Zorana Šafareka u 37. minuti. U drugom poluvremenu tempo igre je pao, ali domaći su ipak stvorili više prigoda makar su drugi gol postigli nakon greške gostujućeg vratara koji je nespretno ispucao loptu iz svog šesnaesterca ravno na noge protivniku pa Karlu Kutnjaku nije bilo teško poentirati. Lijepi pogodak za konačnih 3:1 postigao je u 83. minuti Boris Crnković koji je netom prije ušao u igru. U posljednjem jesenskom kolu Radnički gostuje kod Dinama 01 u Vrbanovcu, a Lunjkovec je domaćin Poljancu. Obje utakmice na rasporedu su u subotu.

FOTO Dražen Vađunec

ovo je bilo bolno za gledati

Slaven se u Puli ‘nije pojavio’! Dečki igrali kao da im se ne da pa u pola sata dobili tri komada

četvrtinale hrvatskog kupa

Podravka grabi prema duploj kruni, pregazila Bjelovar i osigurala završnicu kupa u Poreču

JADRANSKO – PODUNAVSKI KUP U SPORTSKOM RIBOLOVU

FOTO Peski iz Đurđevca osvojili brončane medalje

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…