FOTO Repaščani proslavili blagdan Srca Isusova

Mještani Repaša, naselja na području općine Molve, prigodno su proslavili blagdan Srca Isusova, zaštitnika repaške crkve. Svečanu svetu misu predvodio je fra Zdravko Tuba, molvarski župnik, a euharistijsko slavlje je uveličano i liturgijskim pjevanjem. Udruga žena Repaš je, pak, nakon svečane mise priredila druženje za mještane u Društvenom domu.

-Svake godine u povodu blagdana Srca Isusova organiziramo druženje koje je i ove godine okupilo brojne mještane i predstavnike prijateljskih udruga, a među gostima je bio i načelnik Općine Zdravko Ivančan – kaže Marina Hontić, predsjednica Udruge žena Repaš.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Organizirala LOVAČKA STRELJAČKA UDRUGA PREKODRAVLJE

Lovci se okušali u gađanju glinenih golubova, zabavlja ih Franjo Barić

PRISJETILI SE DANA ODRASTANJA

Najuspješnija generacija gimnazijalaca s razrednicima proslavila 20. obljetnicu mature

ljubitelji jurlica došli na svoje

U tijeku je 29. Moto susret koprivničkog Roostersa. Pogledajte fotke