NA PODRAVSKOJ MAGISTRALI

FOTO S audijem sletio s ceste i završio u polju kukuruza

Mladi vozač audia noćas je na Podravskoj magistrali između Đurđevca i Virja, zbog neprilagođene brzine, sletio s ceste i završio u polju kukuruza. Srećom, nije ozlijeđen. Neslužbeno smo doznali da je prvo mladi vozač otišao s mjesta nesreće, no naknadno se vratio. Upravo je vučna služba izvlačila audi “iz kukuruza” pa se promet tim dijelom Podravske magistrale nakratko otežano odvijao.

FOTO Dinko Borozan

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

U TIJEKU JE SEZONA ŽETVE JEČMA

VIDEO Za uzgoj nije zahtjevan i urod je svake godine dobar, ali pojavio se jedan veliki problem

POTPORA STRANKAMA IZ GRADSKOG PRORAČUNA

Stranici Nezavisni Željka Lackovića 14.375 eura

Vatrogasci na terenu

Izbio požar na putničkom vlaku