KLOPOTEC TRAIL OKUPIO 330 REKREATIVACA

FOTO Sara Špiranec, Ivana Zeljko, Josip Toljan i Tomislav Šalamon najbolji

Turistička zajednica Općine Pitomača organizirala je tradicionalnu utrku Kloptec trail koja je okupila 330 rekreativaca. Sudionici su se na natjecali na dvije kružne staze i to u dužini od sedam i 14 kilometara. Na stazi dužine 14 kilometara u muškoj konkurenciji prvo mjesto osvojio je Josip Toljan, a u ženskoj Sara Špiranec. Na stazi dužine sedam kilometara u muškoj konkurenciji pobijedio je Tomislav Šalamon, a u ženskoj konkurenciji Ivana Zeljko.

– Utrka je opravdala očekivanja, imala je i međunarodni karakter, a poslužila je i za promociju naših turističkih potencijala – kažu organizatori Klopotec traila.

FOTO Foto Begović

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SVETU MISU PREDVODIO JE FRA ZDRAVKO TUBA

VIDEO Ivanje proslavili proštenjem i obilježili 90. obljetnicu od izgradnje crkve  

Ministarstvo poljoprivrede predlaže velike promjene u lovstvu

Vozači će sami plaćati štetu od naleta na divljač ako nitko nije kriv

JESTE LI ZNALI?

Pitali vodoinstalatera kako najlakše i najbrže odčepiti odvod: “Dovoljna su samo dva sastojka, sigurno ih imate u kuhinji”