FOTO Sesvečani upalili prvu adventsku svijeću

Vjernici iz Podravskih Sesveta nakon večernje mise upalili su prvi adventsku svijeću na vijencu koji je postavljen uz crkvu Svih svetih. Kratku liturgiju predvodio je sesvečki župnik Mario Rukelj, a brojni vjernici i predstavnici udruga s područja Općine molitvom su zazvali blagoslovljene blagdane.

Foto: Stjepan Jagić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

ORDINACIJA NA KOTAČIMA

Mobilna ambulanta počela s radom

NAJNOVIJI PODACI HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO:

Svaka druga smrt u našoj županiji ima isti uzrok

Znanstvenici nakon velikog istraživanja:

“Ljudi koji idu spavati u ovo vrijeme imaju manji rizik od razvoja kardiovaskularnih bolesti”