Close this search box.
preporodio ih mario gregurina

FOTO Sjajna predstava i velika tri boda ‘malih’ slavenaša, s tri komada isprašili Osijek

Velika tri boda upisali su danas juniori Slaven Belupa. Raspored na startu proljetnog dijela sezone nije ih mazio i nakon što su u srijedu upisali minimalni poraz kod Hajduka, danas su na Apašu ugostili još jednu momčad iz vrha ljestvice – Osijek. Međutim, mali slavenaši pokazali su se kao negostoljubiv domaćin i Osječane su kući ispratili s tri komada u mreži.

Završilo je 3:1, a do pobjede su došli u drugom poluvremenu, iako su bili bolji kroz cijelu utakmicu. U kojem smjeru će se ista razvijati pokazali su već u šestoj minuti, kada je Leon Bošnjak doveo Slaven u vodstvo. Leon je veliki talent, o njemu se nedavno pisalo da seli u talijansku Genou, ali u međuvremenu je potpisao ugovor s klubom i svi u njega polažu velike nade.

Gosti su izjednačili u 44. minuti, a onda su klinci Marija Gregurine dodali gas te pogocima Frana Vlašića u 65. i Karla Hercega u 84. minuti uzeli puni plijen. Sada su 10. na ljestvici s 20 bodova, ali bodovne razlike su vrlo male i šesti Rudeš, kod kojeg igraju sljedeće kolo, bježi im tek šest bodova. S druge strane, zadnja Cibalia ima osam bodova manje, a iza Slavena su još Šibenik, Dugopolje, Sesvete, Gorica i Varaždin.

prvo kolo lige prvakinja

FOTO Kakva drama! Podravka poražena u zadnjim sekundama uz čak 8 promašenih sedmeraca