FOTO: Skrivio lančani sudar u Mučnoj, pa pobjegao – napuhao 1,68 promila!

Bili smo jučer na mjestu još jedne prometne nesreće. Ova se dogodila oko 18.40 sati u mjestu Velika Mučna. Tamo je, navodi policija, 62-godišnji vozač upravljao osobnim automobilom Nissan koprivničke registarske oznake.

-Zbog neprilagođene brzine kretanja udario je u osobni automobil Fiat koprivničke registarske oznake kojim je u istom smjeru upravljao 43-godišnji vozač koji je bio zaustavljen radi prometne situacije ispred sebe. Nakon čega je došlo do odbacivanja Fiata unaprijed i udara u osobni automobil Peugeot zagrebačke registarske oznake kojim je u istom smjeru upravljao 25-godišnji vozač koji je bio zaustavljen radi prometne situacije ispred sebe – doznajemo.

Nakon što je prouzročio prometnu nesreću 62-godišnji vozač napustio je mjesto događaja, naknadno je pronađen i očitana mu je koncentracija alkohola od 1,68 promila te će protiv njega biti pokrenut prekršajni postupak.

FOTO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

TEŠKI PONAVLJAČ PROMETNIH PREKRŠAJA

Nije bilo druge, nego oduzeti mu traktor

NATJEČAJ HŽ INFRASTRUKTURE

Ispunite li sve uvjete, mogli bi na račun mjesečno primati 400 eura. Pogledajte o čemu se radi

zaustavila ga policija

Mladi vozač koji je u šleper natovario deset tona šodera više nego što je dozvoljeno doznao kaznu