Intervenirale sve hitne službe

BMW zaglavio na pruzi

Prometna nesreća dogodila se noćas u Ludbregu. Iza ponoći, vozač je, iz zasad neutvrđenog razloga, BMW-om kod Grafičara sletio s ceste na prugu na kojoj je auto ostao zaglavljen zbog čega su morali intervenirati vatrogasci.

“Dolaskom na mjesto intervencije uviđamo da se radi o zaglavljenom vozilu na željezničkoj pruzi. Pristupamo provjeri dali nije došlo do oštećenja spremnika s gorivom, pripremu vozila za vuču i osiguranju mjesta rada na intervenciji. Uz pomoć vitla na vozilu obavljamo izvlačenje vozila”, priopćili su iz DVD- Ludbreg i dodali kako su na intervenciji uz njih i policiju bili i djelatnici Hitne pomoći.

Više će informacija biti poznato nakon što policija objavi rezultate očevida.

FOTO DVD Ludbreg

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

VISOKA PET METARA I PODSJEĆAJU NA ANTENE

VIDEO Rađaju već u prvoj godini, prava su atrakcija i moguće je da ovakva stabla jabuka nikad u životu niste vidjeli

Zanimljivosti

Nakon što pogledaju ovaj video i najgori vozači znat će bočno parkirati

POGLED S BILOGORE

O poveznicama između Narodnog fronta Judeje i Hrvatske seljačke stranke