SPEKTAKL NA PARKU PRINČEVA

FOTO Tomislav hrabro pao protiv favorita Jadrana, Kovač zabio eurogol

Nogometaši NK Tomislav iz Drnja danas su na svojem Parku prinčeva pred brojnom publikom igrali susret pretkola SuperSport hrvatskog nogometnog kupa protiv NK Jadran iz Luke Ploče.

Početna inicijativa očekivano je pripala gostima koji u vodstvo dolaze u 13. minuti preko Martića, a onda se utakmica pomalo ‘zakuhala’ zbog sudačkih odluka. Samo nekoliko minuta kasnije gosti udvostručuju prednost preko Glavine.

U 30. minuti tračak nade za domaćina, sjajan pogodak iz slobodnog udarca s 20-ak metara postiže Kovač, a publika je nekoliko puta pljeskom nagradila odlične poteze Bačija.

Iako je Tomislav na poluvremenu imao jedan gol zaostatka, u drugi dio utakmice ušli su puno odlučnije i stvarali šanse preko Bačija i Majetića, a najbolju priliku za izjednačenje imali su u 52. minuti kada Bači glavom pogađa vratnicu. Nažalost gosti iz Ploča koristili su svaku grešku domaće obrane, pa je u 62. minuti pogodak za 3:1 postigao Kuqi. Novi gol u u mreži Županića u 75. minuti postiže kapetan Ivano Čepo.

SUPERSPORT HRVATSKI NOGOMETNI KUP – pretkolo
Četvrtak, 31. kolovoz

16:30
Tomislav D – Jadran LP 1:4 (1:2)

Tomislav D: Županić, Širić, Kolarek, Koren, Kovač, Azenić, Vlah, Mikšić, Majetić, Đurašević, Bači
U pričuvi: Ilić, Sabolić, Jakupanec, Petrić, Zlatar, Brinec, Kesteli, Lončar, Petran
Trener: Vjekoslav Vučeta

Jadran LP: Kalac, Krešić, Taslak, I. Čepo, N. Čepo, Martić, Škorlić, Listar, Galić, Žderić, Glavina
U pričuvi: Pršlja, Tomašević, Raguž, Medić, Kuqi, Vejić, Rodin, Romić, Erceg
Trener: Mišo Krstičević

Strijelci: 0:1 Martić (13), 0:2 Glavina (23′), 1:2 Kovač (30′), 1:3 Kuqi (62′), 1:4 I. Čepo (75′)

Kup Peski u lovu ribe udicom na plovak

Molvarcima prvo mjesto, Danijel Kopričanec pojedinačno najbolji

AKTIVAN VIKEND TRKAČA IZ ĐURĐEVCA

FOTO Mirko Antoljak istrčao ultramaraton Zagreb – Vukovar, Senzel i Antolaš do postolja u Kalinovcu