VESELICA U EKO PARKU MIRA

FOTO U kuhanju graha natjecalo se 16 ekipa

U Podravskim Sesvetama u Eko parku mira organizirano je sad već tradicionalno natjecanje u kuhanju graha. Svoje kulinarske vještine pokazalo je čak 16 ekipa, a najbolji grah skuhala je Kulturno prosvjetna udruga Mladost. Priređena je i degustacija za posjetitelje, dok su za dobar glazbeni ugođaj bili zadužen Less band i The Fusion.

FOTO Stjepan Jagić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SREDIŠNJI DOGAĐAJ PICOKIJADE

Legendu o Picokima oživjelo 400 glumačkih amatera u režiji Krešimira Dolenčića

LOVAČKA UDRUGA SRNJAK PROSLAVILA 80. ROĐENDAN

Lovce muče čagljevi, ali i složena administracija u gospodarenju lovištem

KUM JE BIO MIROSLAV ŠKORO

Pogače, zlevanke, diganke, prkače i ručne radove izložile 34 udruge žena