VESELICA U EKO PARKU MIRA

FOTO U kuhanju graha natjecalo se 16 ekipa

U Podravskim Sesvetama u Eko parku mira organizirano je sad već tradicionalno natjecanje u kuhanju graha. Svoje kulinarske vještine pokazalo je čak 16 ekipa, a najbolji grah skuhala je Kulturno prosvjetna udruga Mladost. Priređena je i degustacija za posjetitelje, dok su za dobar glazbeni ugođaj bili zadužen Less band i The Fusion.

FOTO Stjepan Jagić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

BRIGU U PTIĆIMA PREUZELI VILIM I UNA

VIDEO Otvorili su poštanski sandučić očekujući račune, a dočekala ih je najslađa “pošiljka” ikad

DVD KOPRIVNICA U FAŽANI

Mlade vatrogaskinje pripremaju se za olimpijadu

jeste li znali?

Stavila je ovu biljku na prozor i muhe u svom domu više nikad nije vidjela: “Košta manje od dva eura, a traje tjednima”