BATINSKE GASTRO

FOTO U kuhanju Poberunskog graja natjecalo se deset ekipa

Poljoprivredna udruga Kalinovac na jezeru Batinske organizirala je natjecanje u spremanju Poberunskog graja koje je okupilo deset ekipa. Sve ekipe kuhale su grah po vlastitom receptu, a posjetitelji su mogli uživati u degustaciji poberunskog specijaliteta. Prvo mjesto osvojila je ekipa Podroom mastersef team, drugo Koren i Dado te treće Gavetov graj. Najmlađi su, pak, uživali u ribolovu, dok su najuspješnije ekipe natjecanja dobile prigodne nagrade.

– Ni vrućine nisu omele ljubitelje graha da nam se pridruže i da nastavimo tradiciju našeg gastro natjecanja – kaže Željko Zvonar, predsjednik Poljoprivredne udruge Kalinovac.

FOTO Dinko Borozan

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Jeste li znali?

Ana desetljećima priprema najbolju zimnicu, a sada je otkrila svoj jednostavni recept i iznenadila brojne domaćice

Novo omiljeno okupljalište

Ispod dravskog mosta kupa ih se i roštilja preko 100, a za sve one koji ljetuju na Jadranu imaju samo jednu kratku poruku!

IZBJEGNITE PROBLEME NA PUTOVANJU

Poznati automehaničar: “Prije odlaska na put ovih pet stvari obavezno provjerite, na jednu treba posebno obratiti pažnju”