Capronca Cup

FOTO/VIDEO Buduće nogometne zvijezde oduševile publiku u Koprivnici

Danas se na Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš održava tradicionalni turnir Capronca Cup. Organizator mu je Škola nogometa Grada Koprivnice, a program je počeo već u 9 sati. Na natjecanju nastupaju različite ekipe limača, U-11 uzrasta (2014. i 2015. godište).

Sudjeluju ŠNGK, Graničar Đurđevac, Tomislav Radnik, Nagykanizsa, Siofok, Suhopolje, Slaven Belupo 1 (2014.), Varteks, Maksimir, Slaven Belupo (2015.), Vrbovec, Slaven Belupo 2 (2014.) i ŠNGK 2. Natječe se, dakle, 12 ekipa koje sve zajedno imaju oko 200 nogometaša, a svaka igra po šest utakmica.

U nastavku pogledajte fotogaleriju i video s Capronca Cupa.

FOTO/VIDEO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske

Košarka 3x3

Radnik osvojio zlato i srebro na Crosscity Buckets turniru